web analytics

Assassin’s Creed Odyssey sürpriz bir konsol güncellemesi alıyor 2021

Assassin’s Creed Odyssey sürpriz bir konsol güncellemesi alıyor 2021

 Assassin’s Creed Odyssey sürpriz bir konsol güncellemesi alıyor 2021

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden bir tanesi olan Assassin’s Creed serisi, Origins ile yepyeni bir döneme başlamıştı. Eski oyunların aksine, karşımıza Mısır Mitolojisiyle çıkan Ubisoft tarafı, Assassin’s Creed’in gidişatından oldukça memnun kalmış olacak ki devamında Assassin’s Creed Odyssey ile karşılaşmıştık ve bizlere Antik Yunanistan’ın muhteşem dünyası sunulmuştu. Assassin’s Creed resmi Twitter hesabından yapılmış olan bir duyuru ile serinin en önemli oyunlarından bir tanesi olan Odyssey’e, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’e 60 FPS güncellemesi geleceği açıklanmış bulunuyor.

Assassin’s Creed Odyssey sürpriz bir konsol güncellemesi alıyor

Antik Yunanistan döneminde Alexios veya Kassandra ile bir paralı asker olarak oynadığımız yapımda kendi geçmişimizin sırlarını ortaya çıkarırken, Sokrates gibi dünyaca ünlü filozoflarla da tanışabiliyor, vakit geçirebiliyorduk. Geçtiğimiz saatlerde açıklanmış olan konsol güncellemesiyle oyun, yeni nesil konsollarda 60 FPS değerlerine ulaşabilecek.

Assassin's Creed Odyssey sürpriz bir konsol güncellemesi alıyor

Assassin’s Creed Odyssey

Geriye dönük uyumluluk ile oyun içi kare hızını arttıracak olan bu güncellemenin boyutları da açıklanmış bulunuyor. Xbox tarafı için 370 MB, PlayStation tarafı içinse 470 MB’lık bir alan gerekecek. 24 Ağustos 2021’de çıkacak olan ve sadece kare hızı arttırılması hedeflenen bu güncelleme, bir yeni nesil güncellemesi olarak geçmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun HaberleriOyunviral