web analytics

Call of Duty Black Ops III Türkçe yama yayınlandı

Call of Duty Black Ops III Türkçe yama yayınlandı

 Call of Duty Black Ops III Türkçe yama yayınlandı

Call of Duty Black Ops III, seneler sonra nihayet Türkçeleştirildi. Türkçe yama artık kullanılabilir durumda! Call of Duty Black Ops III Türkçe yama indirme linki içeride.

Geliştirici firma Treyarch’ın kullandığı teknik algoritma ve açılıp, kapanamayan dosyaları yüzünden senelerdir çevrilemeyen Call of Black Ops III Türkçe yama, altı sene sonra Anonymous Çeviri tarafından tamamlandı.

Call of Duty Black Ops III Türkçe yama yayınlandı

Her şeye rağmen birçok teknik sorunlar sebebiyle çevirisi uzayan yama, oyunun sadece v88 sürümünde çalışıyor. Yani yüksek bir sürüm yüklemişseniz, oyunu downgrade yapmanız, yani sürüm düşürmeniz, daha düşük bir sürüm yüklediyseniz bu sürümü yükseltmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde Türkçe yamanın çalışma mümkünatı yok.

Türkçe yamayı Anonymous’un Patreon tarzı hazırladığı özel programı üzerinden ücretli olarak erişebilirsiniz. Türkçe yama ile ilgili resmi konuya da buradan ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops III’e ait Türkçe yamalı oynanış videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

CoD Black Ops III’de, son çıkan Black Ops Cold War dahilinde tüm Black Ops oyunları ile aynı evrende geçmekte ancak bu oyun 2065 yılındaki distopik bir dönemi konu almaktadır. Bu dönemde ise teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni bir soğuk savaş başlar.

Ayrıca Anonymous çeviri tarafından çevirisi yapılan Call of Duty Black Ops II’nin de Türkçe oynanış videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun HaberleriOyunviral