web analytics

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (04 Kasım)

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (04 Kasım)

 Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (04 Kasım)

Son zamanlarda verdiği ücretsiz oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Epic Games Store 04 Kasım – 11 Kasım tarihleri arasında vereceği ücretsiz oyunları açıkladı. Peki Epic Games’in ücretsiz oyunu hangisi olacak?


Epic Games Bütün Ücretsiz Oyunları ve Değeri


Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games her hafta birbirinden farklı ve birbirinden yeni oyunlarla oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu sayede kullanıcıları bünyesinde tutmayı hedefleyen şirket, bu konuda oldukça başarılı sayılabilir.

Nitekim şirket, 28 Ekim – 04 Kasım tarihleri arasında DARQ: Complete Edition oyunlarını ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Eğer bu oyunları henüz kütüphanenize eklemediyseniz, acele etmenizde fayda var.

Öte taraftan Epic Games’in 04 Kasım – 11 Kasım tarihleri arasında sunacağı yeni ücretsiz oyunlar da belli oldu.

Epic Games'in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (04 Kasım)

Yapılan açıklamalar dahilinde platform 04 Kasım – 11 Kasım tarihleri arasında Aven Colony ile oyuncuların karşısına çıkacak. Söz konusu oyunlar 04 Kasım tarihinde saat 18:00 itibarıyla indirilebilir olacak ve 11 Kasım tarihinde saat 17:59’a kütüphaneye eklenebilecek.

Epic Games’e üye olanlar bu oyunları tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler ve üyelikleri sürdüğü sürece kalıcı bir şekilde bu oyunların tümüne erişebilecekler.

Aven Colony Hakkında

Aven Colony ile insanlığın yeni yuvasını inşa et.

Dünyadan çok uzakta, çöller, tundralar ve ormanlardan oluşan yabancı bir gezegen olan Aven Prime’ı keşfet. Aven Colony’de, insanlığın güneş sistemi dışındaki ilk yerleşiminin yöneticisi olacaksın.

Yeni bir dünyaya yerleşmenin zorluklarının üstesinden gelirken küçük kolonilerini inşa edip genişleterek devasa, büyüyen şehirlere dönüştür.

Koloninin altyapısını oluştur, vatandaşlarının sağlığı ile ilgilen, kaynaklarını yönet ve Aven Prime’ın egzotik dünyasının çetin ve çoğu zaman tehlikeli koşulları altında kolonini refah bir geleceğe taşı.

Düşük oksijenli bir atmosfere sahip, şiddetli elektrik ve parçacık fırtınalarının, toz hortumlarının, jeotermal bacalarda ölümcül zehirli gaz patlamalarının yaşandığı ve çok uzun sürdüğü için kendi mevsimlerine sahip günlerin olduğu bir dünyada insanlığın yeni yuvasını inşa et.

Yemyeşil sulak alanlardan yaşama çok daha elverişsiz çöl ve kutuplara kadar çeşitli biyomları keşfet.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun İndir


Peki siz önümüzdeki günlerde dağıtılacak olan Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu Among the Sleep – Enhanced Edition hakkında ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki haftanın oyunları sizi memnun etmeyi başardı mı ve bu oyunları kütüphanenize ekleyecek misiniz? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yazı Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (04 Kasım) ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Oyun HaberleriOyunviral