Her hafta oyunseverlerin kütüphanelerine ücretsiz oyun eklemelerine olanak sağlayan Epic Games Store, yeni bir duyuruyla daha karşımızda. Daha önce GTA 5 ve Battlefront II gibi popüler oyunları ücretsiz hale getirmesiyle tanınan dijital oyun mağazası, bu hafta 50 TL değerindeki Void Bastards oyununu ücretsiz verecek.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu belli oldu!

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu belli oldu!

Her hafta ücretsiz oyun veren Epic Games, bu hafta da karşımıza çıktı. İşte platformun oyunculara dağıttığı yeni oyun.

Void Bastards, Epic Games üzerinde ücretsiz oldu

Avustralyalı Blue Manchu tarafından geliştirilen ve Humble Bundle tarafından yayınlanan Void Bastards, FPS türünün en başarılı örneklerinden biri. Hem zekanızı hem de nişancılığınızı test edebileceğiniz bu yapım, bilim kurgu konseptini benimseyen ve çizgi roman havasında ilerleyen grafiklerinin yanı sıra 12-15 saat süren eğlenceli hikayesiyle oyunculara keyifli anlar yaşatacak.

Void Bastards‘ın ücretsiz verildiği kampanya, 19-26 Ağustos tarihleri arasında geçerli. Oyunu bu tarihler arasında kütüphanenize eklerseniz, sonsuza kadar sizde kalacaktır. Oyunu ücretsiz şekilde alabilmek için buradan mağaza sayfasına gidebilir ve Epic Games hesabınızla giriş yaptıktan sonra kütüphanenize kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Void Bastards sistem gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versiyonu)
  • İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Peki ya siz Epic Games Store’a gelen haftanın yeni ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!