web analytics

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (11 Kasım)

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (11 Kasım)

 Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (11 Kasım)

Son zamanlarda verdiği ücretsiz oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Epic Games Store 11 Kasım – 18 Kasım tarihleri arasında vereceği ücretsiz oyunları açıkladı. Peki Epic Games’in ücretsiz oyunu hangisi olacak?


Epic Games Bütün Ücretsiz Oyunları ve Değeri


Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games her hafta birbirinden farklı ve birbirinden yeni oyunlarla oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu sayede kullanıcıları bünyesinde tutmayı hedefleyen şirket, bu konuda oldukça başarılı sayılabilir.

Nitekim şirket, 04 Kasım – 11 Kasım tarihleri arasında Aven Colony oyunlarını ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Eğer bu oyunları henüz kütüphanenize eklemediyseniz, acele etmenizde fayda var.

Öte taraftan Epic Games’in 11 Kasım – 18 Kasım tarihleri arasında sunacağı yeni ücretsiz oyunlar da belli oldu.

Epic Games'in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (11 Kasım)

 

Yapılan açıklamalar dahilinde platform 11 Kasım – 18 Kasım tarihleri arasında Rogue Company Season Four Epic Pack ile oyuncuların karşısına çıkacak. Söz konusu oyunlar / içerikler 11 Kasım tarihinde saat 18:00 itibarıyla indirilebilir olacak ve 18 Kasım tarihinde saat 17:59’a kütüphaneye eklenebilecek.

** Ayrıca 16 Kasım tarihine kadar Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure da platform üzerinden ücretsiz bir şekilde edinilebiliyor.

Epic Games’e üye olanlar bu oyunları / içerikleri tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler ve üyelikleri sürdüğü sürece kalıcı bir şekilde bu oyunların tümüne erişebilecekler.

Rogue Company Season Four Epic Pack Hakkında

Dördüncü sezona özel ve ücretsiz Epic Games paketiyle merhaba de! Düşmanlarını ateş ve napalmla yakan patlayıcı uzmanı Rogue’lar Switchblade ve Scorch’u aç. Switchblade’in Inferno Imp kıyafeti ve 20K Battle Pass XP de ücretsiz olarak seni bekliyor! Bu eklenti neleri içeriyor?

  • Switchblade ve Scorch’u aç
  • Switchblade’in Inferno Imp Kıyafeti
  • 20K Battle Pass XP

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure Hakkında

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep’i oyna ve ardından devam niteliğindeki tam oyunu olan Tiny Tina’s Wonderlands’i istek listene ekle!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure’da kafataslarını parçala, ejderhaları yen ve golemlerle kapış. Fantastik elementler, eğlence ve aşırı miktarda büyülü ganimetle dolu bu apayrı hikâyeyle, her şeyin başlangıcı niteliğindeki 2013 yılında çıkmış ve herkesçe sevilen bu görevin deneyimini yaşa! Kraliçe esir alınmış ve krallık da tehdit altında.

Bu tuhaf ve büyülü diyara sadece sen ve arkadaşların barışı getirebilir. Tehlikeli ormanlarda, ürkütücü gömütlerde ve dehşet verici kalelerde savaşarak ilerle ama dikkatli ol: Tina’nın neşe saçan ve kaotik içgüdüleri yüzünden yolculuğun gidişatı bir anda değişebilir. Bu destansı masaüstü kapışmasına dalış yap ve hayatının fantastik savaşına hazırlan!

Her birinin kendine has becerisi olan 6 eşsiz ve çok güçlü Mahzen Avcısı arasından karakterini seç ve solo ya da co-op modunda kaotik ve fantastik savaşlara kafadan dal.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun İndir


Peki siz önümüzdeki günlerde dağıtılacak olan Epic Games’in yeni ücretsiz içeriği / oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure ve Rogue Company Season Four Epic Pack hakkında ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki haftanın oyunları sizi memnun etmeyi başardı mı ve bu oyunları kütüphanenize ekleyecek misiniz? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yazı Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (11 Kasım) ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Oyun HaberleriOyunviral