web analytics

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (18 Kasım)

Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (18 Kasım)

 Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (18 Kasım)

Son zamanlarda verdiği ücretsiz oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Epic Games Store 18 Kasım – 25 Kasım tarihleri arasında vereceği ücretsiz oyunları açıkladı. Peki Epic Games’in ücretsiz oyunu hangisi olacak?


Epic Games Bütün Ücretsiz Oyunları ve Değeri


Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games her hafta birbirinden farklı ve birbirinden yeni oyunlarla oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu sayede kullanıcıları bünyesinde tutmayı hedefleyen şirket, bu konuda oldukça başarılı sayılabilir.

Nitekim şirket, 11 Kasım – 18 Kasım tarihleri arasında Rogue Company Season Four Epic Pack oyunlarını / içeriklerini ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Eğer bu oyunları / içerikleri henüz kütüphanenize eklemediyseniz, acele etmenizde fayda var.

Öte taraftan Epic Games’in 18 Kasım – 25 Kasım tarihleri arasında sunacağı yeni ücretsiz oyunlar da belli oldu.

Epic Games'in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (18 Kasım)

 

Yapılan açıklamalar dahilinde platform 18 Kasım – 25 Kasım tarihleri arasında Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION ve Never Alone (Kisima Ingitchuna) ile oyuncuların karşısına çıkacak. Söz konusu oyunlar / içerikler 18 Kasım tarihinde saat 18:00 itibarıyla indirilebilir olacak ve 25 Kasım tarihinde saat 17:59’a kütüphaneye eklenebilecek.

Epic Games’e üye olanlar bu oyunları / içerikleri tamamen ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler ve üyelikleri sürdüğü sürece kalıcı bir şekilde bu oyunların tümüne erişebilecekler.

Guild of Dungeoneering Hakkında

Guild of Dungeoneering, bir sürprize sahip sıra tabanlı bir zindan keşfi kart savaşıdır: Kahramanı kontrol etmek yerine onun etrafında zindan inşa edersin. Lonca (Guild) destelerinden çektiğin kartları kullanarak oda, canavar, tuzak ve tabii ki ganimet yerleştir!

Bu sırada kahramanın nereye gideceği ve neyle savaşacağı konusunda kendi kararlarını veriyor. Ancak en derin zindanlarla başa çıkabilecek kadar güçlü olacak mı?

Zindan turları arasında yeni maceracı sınıflarının ilgisini çekmek için yeni odalar inşa ederek Loncanı yönetecek ve kart desteni daha güçlü eşyalarla genişleteceksin.

• Tecrübesiz kahraman grubunun kontrolünü ele alarak onları zafere taşı ve Zindan Ustası (Dungeon Master) olarak loncanı eski parlak günlerine döndür! (önce birkaç yenilgi yaşadıktan sonra tabii ki).

• Çektiğin kartlardan gelen odaları, canavarları ve ganimetleri stratejik şekilde yerleştirerek inşa ettiğin zindanları temizlemeleri için kahramanlarını baştan çıkar, kandır ve ayart.

• Kahramanlarının her birinin kişiliğini ve özelliklerini tanı, mevcut kahramanlarını geliştir ve onları ölümden korumak için yeni stratejiler denerken yeni kahramanlar ekle!

• Loncanı iyi bir şekilde yönet ve daha fazla oda ve ekipman açmak için seviyesini yükselt. Loncanı geliştirmen, derinlere daldıkça karşılaşacağın daha zorlu zindanları yenmek için daha iyi şansa sahip olacağın anlamına geliyor.

KID A MNESIA EXHIBITION Hakkında

Radiohead’in Kid A ve Amnesiac albümlerinin 21. yılını anmak için orijinal sanat eserleri ve kayıtlardan oluşturulan baş aşağı bir dijital / analog evren. Kasım 2021’de çıkıyor.

Never Alone (Kisima Ingitchuna) Hakkında

Bildikleri tüm dünyaya karşı bir tehdit oluşturan ebedi bir kar fırtınasının kaynağını bulmaya çalışan Nuna ve Tilki’nin destansı macerasına sen de katıl. Never Alone, nesilden nesle aktarılmış geleneksel bir öyküden ilham alınarak, Alaska Yerlisi bir grup olan İnyupik’le iş birliği içerisinde geliştirilmiş, oynayanı adeta içine çeken bir bulmaca-platform oyunu.

Donmuş tundralardan geçerken, kaygan buz kütlelerinden atlarken, yer altı mağaralarından yüzerek geçerken ve hem tuhaf hem tanıdık düşmanlarla yüzleşirken tek oyunculu modda her iki karakteri de yönlendirebilir veya bir arkadaşınla birlikte eşli modda oynayabilirsin.

75’ten fazla “2014’ün En İyileri” listesinde yer almış, 2015 BAFTA Oyun Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Oyun” ödülünün yanı sıra 2015 Değişim için Oyunlar Ödülleri’nde (Games for Change Awards) “Yılın Oyunu” ve “En Büyük Etki Yaratan Oyun” ödüllerini almış olan bu oyunun yapım sürecine 40’tan fazla bilge Alaska Yerlisi, hikâye anlatıcı ve topluluk üyesi de katkıda bulundu.

Dudak uçuklatan ortamları keşfedecek, kahramanca görevleri yerine getirecek ve İnyupik öykülerindeki efsanevi karakterlerle tanışacaksın. Üstelik tüm bunlar İnyupik dilinde, usta bir hikâye anlatıcı tarafından anlatılıyor.

Nuna ve Tilki olarak oyna. Tek bir düğmeye basarak bu iki dost arasında dilediğin zaman geçiş yap ya da yerel eşli modda yan yana oyna. Çıktığın yolda başarıya ulaşmak için her iki karakterin de kendine has özelliklerinden faydalanman gerekecek.

Nuna merdivenlere ve halatlara tırmanabilir, ağır nesneleri hareket ettirebilir ve bola’sını hedeflere fırlatarak bulmacaları çözebilir. Tilki, Nuna’nın erişemediği küçük yerlerden geçebilir, duvarlara tırmanabilir ve çok yüksek yerlere sıçrayabilir.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun İndir


Peki siz önümüzdeki günlerde dağıtılacak olan Epic Games’in yeni ücretsiz içeriği / oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure ve Rogue Company Season Four Epic Pack hakkında ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki haftanın oyunları sizi memnun etmeyi başardı mı ve bu oyunları kütüphanenize ekleyecek misiniz? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yazı Epic Games’in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (18 Kasım) ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Oyun HaberleriOyunviral