web analytics

Far Cry 6: Vaas Insanity 16 Kasım’da Çıkıyor!

Far Cry 6: Vaas Insanity 16 Kasım’da Çıkıyor!

 Far Cry 6: Vaas Insanity 16 Kasım’da Çıkıyor!

Vaas: Insanity; 16 Kasım’da Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia ve Windows PC için Ubisoft Store ile Epic Games Store’da çıkacak. Vaas: Insanity’ye erişmek isteyen oyuncular Far Cry 6’ya sahip olmalıdır. Far Cry 6: Vaas Insanity. İşte detaylar!


İlginizi Çekebilir: Far Cry 6 İnceleme


Far Cry 6: Vaas Insanity

Oyuncular, roguelite türünden ilham alan yepyeni bir deneyimde rolünü yeniden canlandıran Michael Mando’nun (Better Call Saul) oynadığı Far Cry 3’ün ikonik kötü adamı Vaas olarak oynayacaklar. Kendilerini savunabilecekleri tek bir tabancayla başlayacak olan oyuncuların, daha güçlü olmak ve Vaas’ın zihninin derinliklerine ilerlemek için yeni silahlar bulmaları ve farklı güçlendirmeleri açmaları gerekecek.

Yoğun aksiyon ve hikâye anlatımını harmanlayan Vaas: Insanity; Vaas’ın geçmişini, dürtülerini ve amaçlarını daha iyi anlamak için eşsiz bir fırsat sağlayacak. Ubisoft Toronto tarafında geliştirilen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla devriminin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Yara adasında Başkan Antón Castillo, oğlu Diego’yu kendi ayak izlerini takip etmesi için yetiştirirken ulusunu eski ihtişamına geri döndürme sözü verdi.

Ancak cennetin de bir bedeli var çünkü ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne ters düşenlere boyun eğdirmesi anlamına gelir. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan ancak sonunda devrimci grup Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme amacını üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry tarzı “Resolver” yani çözümcü gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

Eğer henüz oyunu deneyimlemediyseniz spoiler içermeyen inceleme yazımızı yukarıda yer alan bağlantı üzerinden okuyabilirsiniz sevgili Turuncu Levye takipçileri. Peki siz Far Cry 6’nın ilk genişleme hikayesi olacak olan Far Cry 6: Vaas Insanity hakkında ne düşünüyorsunuz? İkonik kötü adamımız ile oynamak için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yazı Far Cry 6: Vaas Insanity 16 Kasım’da Çıkıyor! ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Oyun HaberleriOyunviral