web analytics

GTA: The Trilogy Sahiplerine Ücretsiz Oyunlar Verilecek

GTA: The Trilogy Sahiplerine Ücretsiz Oyunlar Verilecek

 GTA: The Trilogy Sahiplerine Ücretsiz Oyunlar Verilecek

Yapılan resmi açıklama ile GTA: The Trilogy sahiplerine ücretsiz oyunlar sunulacak. Bahsi geçen ücretsiz oyunlar ise, pakette yer alanların klasikleri versiyonları olacak. Peki bunun için ne yapmanız gerekiyor? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: GTA San Andreas Hileleri (PC) Tüm Liste


Rockstar Games şirketinin başı GTA: Trilogy – Definitive Edition ile dertte. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta içerisinde satışa sunulan üçleme paketi, fazlasıyla teknik sorunları ile büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Kısa bir süre sonra Rockstar Launcher uygulamasında yaşanan çökme sorunu ile GTA: Trilogy: Definitive Edition, kısa bir süreliğine satıştan kaldırılmıştı.

Uygulamanın geri gelmesinin ardından birtakım sorunlar yaşanmış ve bazı oyuncular, kütüphanelerindeki bazı oyunlara erişim sağlamada sıkıntılar yaşanmıştı. Rockstar Games ise son birkaç gündür yaşanan zorlu süreçten dolayı oyunculardan özür diledi.

GTA: The Trilogy Sahiplerine Ücretsiz Oyunlar Müjdesi

Resmi internet sayfası üzerinden bir bildiri yayınlayan Amerika menşeli yayıncı, GTA: The Trilogy – Definitive Edition içeriğinde bulunan GTA III, GTA: San Andreas ve Vice City oyunlarının yenilenmiş sürümlerinin hayal kırıklığı yarattığını kabul ediyor. Ancak bunun için çalışmaların devam ettiğini ve birçok sorunun çözüme kavuşturulacağı bir güncellemenin yakın bir zaman içerisinde yayınlanacağı söyleniyor.

Konu ile ilgili olarak sosyal medya üzerinde yaşananlara da dikkat çeken Rockstar Games, büyük tepkiler aldıklarını ve hatta geliştirici ekibin taciz edildiğini dile getirdi. Bu bağlamda, oyuncuların saygılı ve medeni davranmalarının gerektiği söylenmiş.

Bildirinin devamında ise GTA III, GTA: San Andreas ve Vice City oyunlarının klasik versiyonlarının Rockstar mağazası üzerinden tekrardan satışa sunulacağı müjdelenmiş. Dahası ise 30 Haziran 2022 tarihine kadar GTA: The Trilogy – Definitive Edition satın almış olan bütün oyunculara, klasik versiyonlar ücretsiz olarak verilecek.

GTA: The Trilogy – Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD FX-6300
  • RAM: 8 GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 760 ya da AMD Radeon R9 280
  • Depolama: 45 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-2700K veya AMD Ryzen 5 2600
  • RAM: 16 GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon RX 570
  • Depolama: 45 GB

Yazı GTA: The Trilogy Sahiplerine Ücretsiz Oyunlar Verilecek ilk önce burada göründü Turuncu Levye.

Oyun HaberleriOyunviral