web analytics

It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı

It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı

 It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bıraktı

Henüz 2021 yılının ortasına gelmemiş olsak bile bu yılın şüphesiz en iyi oyunlarından biri olmayı şimdiden garantileyen It Takes Two bir milyon satış rakamını geride bırakmış durumda. Daha önce Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out oyunları ile adından söz ettiren Josef Fares’in yeni oyunu çıktığı gibi yüksek puanlar alarak adından bir kez daha övgü ile söz ettirmeyi başarmıştı.

It Takes Two bir milyon barajını geçti

Hazelight imzasını taşıyan ve EA Games çatısı altından çıkmasına karşın arkadaşınızı bedava olarak oyuna davet edebileceğiniz bir sistem kullanan It Takes Two, incelemelerden de çok yüksek puanlar almıştı. Co-op oynanışı ve dinamikleri ile sevilen oyunun atış rakamları ise Hazelight stüdyosunun resmi Twitter hesabından yapıldı.

Yapılan açıklamada “Vay, az önce It takes Two satış rakamının bir milyonu aştığını ve satışların hala iyi gittiğini öğrendik. Oyunumuza gösterdiğiniz sevgi için çok teşekkür ederiz, bunun bizim için anlamı oldukça büyük” ifadelerine yer verildi.

It Takes Two merkezine bitmek üzere olan bir evliliği koyarak oyuncuları bu işbirliğine zorlayan bir dinamiğe sahip. Oyunda May ve Cody isimli bir çiftin hikayesine tanıklık ediyoruz. Bir mucize ile kendimizi oyuncak bebeklerin içine hapsolmuş şekilde bulduğumuz oyunda karakterlerin hem yaptıkları hatalar ile hem de evliliklerindeki problemler ile yüzleşmesine tanıklık ediyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun HaberleriOyunviral