web analytics

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

 LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

Gamescom 2021 açılış sunumunda gösterilen oyunlardan birisi de tüm hikayeyi kapsayacak LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oldu.

Dün akşam saatlerinde düzenlenen Gamescom 2021 açılış sunumunda yer alan oyunlardan birisi de LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oldu. Oyun için uzun bir oynanış videosunun yanı sıra Warner Bros firmasından yeni bilgiler de geldi. Yapılan açıklama ve oyunun yayınlanan videosu şu şekilde;

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

 

Warner Bros. Games, TT Games, The LEGO Group ve Lucasfilm Games bugün, Padawanların Jedi Ustalarının rehberliğinde Jedi olmayı öğrendiği LEGO Star Wars™: The Skywalker Saga için yeni bir oyun fragmanı yayınladı. Gelecek oyunda, oyuncular LEGO Star Wars galaksisini daha önce hiç olmadığı gibi keşfedecek ve komik LEGO mizahıyla yeniden tasarlanan dokuz Skywalker destan filminin hepsinden kesintisiz aksiyonu deneyimleyecekler.

TT Games tarafından The LEGO Group, Lucasfilm Games ve yayıncı Warner Bros. Games işbirliğiyle geliştirilen LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Xbox Series X dahil Xbox One ailesi, PlayStation 5, PlayStation 4 Nintendo Switch sistemi ve PC için Bahar 2022’de piyasaya sürülecek.

 

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga videosu yayınlandı

 

LEGO Star Wars: Skywalker Saga, LEGO Star Wars serisindeki en büyük oynanabilir karakter kadrosuna sahiptir ve oyuncular ışın kılıçları, ateş püskürtücüler kullanırken ve Skywalker saganın her döneminden en büyük efsanelerle farklı saldırılar yaparak yeni savaş yöntemlerine girecekler. Oyuncular, Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 ve diğer kahramanlardan oluşan bir lejyon gibi favori karakterler olarak kötülüğün güçlerine karşı savaşabilirler.

En büyük uzay ve kara araçları da komuta edilebilir. Oyuncular Millennium Falcon’da ışık hızına geçerek İmparatorluk gemilerini geçebilir, Resistance X-wings’de First Order TIE savaşçılarıyla savaşabilir veya Tatooine’de pod yarışı yapabilirler. Oyuncular hiper uzayda seyahat edebilecek ve maceraları sırasında kilidi açılabilen gezegenleri keşfedebilecekler. Ajan Kloss’un ormandaki uydusundan, şehirle kaplı Coruscant gezegenine kadar, LEGO Star Wars galaksisi keşfetmek ve oynamak için sizin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun HaberleriOyunviral