web analytics

Merlin’in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

Merlin’in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

 Merlin’in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

25 – 27 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek olan Gamescom fuarının medya partlerleri arasında Merlin’in Kazanı olarak biz de varız.

Oyun sektörünün en büyük fuarlarından biri olan Gamescom Oyun Fuarı bu sene de geçtiğimiz yıl olduğu gibi tamamen dijital olarak düzenlenecek. 25 – 27 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Gamescom 2021 fuarında yeni duyuruların yanı sıra tabi ki mevcut oyunlar hakkında da birçok bilgiye erişme şansına sahip olacağız. Biz de Merlin’in Kazanı sitesi olarak bu sene medya partneri olduğumuz fuardan tüm bilgileri anında sizlere aktaracağız.

Merlin’in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

Gamescom fuarı irili ufaklı oyun firmalarının yanı sıra tabi ki medya tarafında da partnerlik anlaşmalarına yer veryor. Geçtiğimiz yıl 60 büyük oyun firması ve 22-55 bağımsız firma ile partnerlik yapan Gamescom ekibi medya birlikteliklerine bu sene yeni isimler de ekledi. Biz de Merlin’in Kazanı sitesi olarak bu medya şirketleri arasında yer aldık.

 

Merlin'in Kazanı Gamescom medya partneri oldu

 

 

Gamescom ekibinin de resmi açıklama ile yer verdiği medya partnerlik anlaşmasındaki yeni firmalar ise şu şekilde; Bilibili (CN), CHIP.de (DE), DouYu (CN), eSports1/Sport1 (DE), Fomos (KR), Game Bonfire (CN), Games.cz (CZ), GamesMarkt (DE), GameStar (HU), Gry-Online.pl (PL), Huya (CN), INVEN (KR), JaRock (PL), Merlin’in Kazani (TR), Play4UK (UK), Ruliweb (KR), SECTOR (SK), Wehype (SE)

“Gamescom küresel oyun topluluğu için önemli bir etkinlik.” diyen Koelnmesse Operasyon Direktörü Oliver Frese, sözlerine şu şekilde devam etti; “Bu nedenle, bir yandan ortaklarımız arasında yabancı şirketlerin payını geçen yıla göre yüzde 75’e çıkarmayı bu yıl başardığımız için özellikle mutluyum. Bu çok uluslararası bir tablo sunacağımız anlamına geliyor. Sektör artık Gamescom’da. Öte yandan, bu şirketler tarafından üretilen içerikleri, çok sayıda uluslararası aktif medya ve erişim ortağımız sayesinde son derece etkili bir yaklaşımla küresel oyun camiasına taşıyacağımız için de aynı derecede mutluyum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun HaberleriOyunviral