web analytics

Steam: Beğenebileceğiniz Ücretli Oyunlar

Steam: Beğenebileceğiniz Ücretli Oyunlar

 Steam: Beğenebileceğiniz Ücretli Oyunlar

The Game Of Life 2

Bu oyunu isterseniz arkadaşlarınızla da oynayabildiğiniz 3 boyutlu bu tahta oyununda; seçimlerle dolu ve sıra tabanlı şekilde ilerleyen dünyaya giriş yaparak girişe ulaşmak için çaba gösterin. Olayların kendisini gösterdiği asıl serüven ise bu yolculuk sürecinde başlıyor. Bir yuva kurabilir, eğitim hayatına ağırlık verebilir ve bunlara benzer daha çokça tercih yaparak, yolculuğunuzun hangi yönlü şekillenip sonuçlanacağına kendi seçimlerinizle karar vermeye çalışabilirsiniz.

FİYAT:18,50 TL

ÇIKIŞ TARİHİ: 11 Aralık 2020

Medievalien

Uzaylılar tarafından istila edilen bir dünyada mücadele ettiğiniz bu roguelike oyunda; seviye seviye ilerleyerek birbirinden çeşitli saldırı tipine sahip bu uzaylı düşmanlara karşı savaş veriyorsunuz. Uzaylıların saldırı tipleri ise türlerine göre değişiklik gösterebildiğinden, bölümleri aça aça ilerlerken bulduğunuz yeni silahlardan uygun olanı seçmeye dikkat etmelisiniz. Bu yeni silahlara rağmen hâlâ aradığınızı elde edemediğinizi düşünüyorsanız da, silah dükkanına ufak bir ziyaret yapabilir veya hâlihazırda severek kullandığınız silahı geliştirmeyi deneyebilirsiniz.

FİYAT: 32,00 TL

ÇIKIŞ TARİHİ: 11 Şubat 2021

Bullet Girls Phantasia

Temasında anime tarzı kadın karakterleri görebileceğiniz bu oyunda; renkli grafiklerin eşliğinde aksiyondan aksiyona koşturabilirsiniz. Bu aksiyon aşamalarında ise karşılaştığınız düşman tipleri farklılık gösterebildiğinden, bulunduğunuz konuma ve düşmanlara göre uygun silahı kullanarak onları ortadan kaldırmak için çaba gösterebilirsiniz.

FİYAT: 50,00 TL

ÇIKIŞ TARİHİ: 17 Ocak 2020

Will: A Wonderful World

Bir yön verici olarak bir çok mektup aldığınız bu oyunda; bu mektuplarda yazan cümlelerin sıralamalarını değiştirerek, olayların boyutunun farkl farklı boyutlara evrilmesini sağlayabilirsiniz. Bu mektuplara yaptığınız sıralamaların sonuçların gördükçe zamanla deneyim de kazanabileceğiniz için, ilerleyen aşamalarda vereceğiniz kararlarda bu deneyimlerden faydalanmaya çalışabilirsiniz.

FİYAT: 24,00 TL

ÇIKIŞ TARİHİ 6 Haziran 2017

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyun HaberleriOyunviral